Compară jucători

Găsește jucători

Premier League · 2026/27 · vârsta la 06.11.2026 · până la trei jucători. Valorile lipsă apar ca —.

Emersonn

Ipswich
atacant · 22 ani

Minute607
Apariții9
Goluri2
Pase decisive1
Goluri pe 900,30
Pase decisive pe 900,15
Șuturi15
Pase cheie8
Profilul complet al jucătorului

A. Khalaili

Crystal Palace
atacant · 22 ani

Minute680
Apariții9
Goluri1
Pase decisive0
Goluri pe 900,13
Pase decisive pe 900,00
Șuturi9
Pase cheie5
Profilul complet al jucătorului

Comparație detaliată

Premier League · 2026/27

Goluri / 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Pase decisive / 90

C. Kostoulas0,28
Emersonn0,15
A. Khalaili0,00

Goluri + pase decisive / 90

C. Kostoulas0,69
Emersonn0,44
A. Khalaili0,13

Goluri fără penalty / 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Șuturi / 90

C. Kostoulas2,08
Emersonn2,22
A. Khalaili1,19

Șuturi pe poartă / 90

C. Kostoulas1,11
Emersonn0,59
A. Khalaili0,26

% șuturi pe poartă

C. Kostoulas53,3%
Emersonn26,7%
A. Khalaili22,2%

Goluri / șuturi %

C. Kostoulas20,0%
Emersonn13,3%
A. Khalaili11,1%

Goluri pe 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Pase decisive pe 90

C. Kostoulas0,28
Emersonn0,15
A. Khalaili0,00
Vezi tabelul de date
StatisticăC. KostoulasEmersonnA. Khalaili
Goluri / 900,420,300,13
Pase decisive / 900,280,150,00
Goluri + pase decisive / 900,690,440,13
Goluri fără penalty / 900,420,300,13
Șuturi / 902,082,221,19
Șuturi pe poartă / 901,110,590,26
% șuturi pe poartă53,3%26,7%22,2%
Goluri / șuturi %20,0%13,3%11,1%
Goluri pe 900,420,300,13
Pase decisive pe 900,280,150,00

Pe 90 de minute jucate. Fiecare statistică are propria scară. — = indisponibil.

Descarcă PNG
Despre aceste comparații

Barele mai lungi indică valori mai mari, nu valoarea generală. Totalurile verificate pe cluburi sunt cumulate înainte de calcularea mediilor la 90 de minute. Notele rămân separate pentru jucătorii cu mai multe cluburi. Percentilele din graficul radar folosesc un grup comun de jucători din aceeași competiție, același sezon și pe același post, cu valori complete pentru toate cele șase statistici. Valorile egale primesc poziția mediană. Aceste comparații descriu producția statistică, nu valoarea generală; stilul echipei și rolul în joc contează.

Statisticile pe 90 de minute folosesc totalurile cumulate pe cluburi împărțite la minutele cumulate. Înregistrările de club trebuie să fie susținute de o apariție istorică într-un meci. Aceste comparații sunt descriptive; nu sunt ajustate în funcție de rolul în joc sau de nivelul competiției.