Σύγκριση παικτών

Εύρεση παικτών

Premier League · 2026/27 · ηλικία στις 06/11/2026 · έως τρεις παίκτες. Οι τιμές που λείπουν εμφανίζονται ως —.

Emersonn

Ipswich
επιθετικός · 22 ετών

Λεπτά607
Συμμετοχές9
Γκολ2
Ασίστ1
Γκολ ανά 900,30
Ασίστ ανά 900,15
Σουτ15
Πάσες-κλειδιά8
Πλήρες προφίλ παίκτη

A. Khalaili

Crystal Palace
επιθετικός · 22 ετών

Λεπτά680
Συμμετοχές9
Γκολ1
Ασίστ0
Γκολ ανά 900,13
Ασίστ ανά 900,00
Σουτ9
Πάσες-κλειδιά5
Πλήρες προφίλ παίκτη

Αναλυτική σύγκριση

Premier League · 2026/27

Γκολ / 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Ασίστ / 90

C. Kostoulas0,28
Emersonn0,15
A. Khalaili0,00

Γκολ + ασίστ / 90

C. Kostoulas0,69
Emersonn0,44
A. Khalaili0,13

Γκολ χωρίς πέναλτι / 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Σουτ / 90

C. Kostoulas2,08
Emersonn2,22
A. Khalaili1,19

Σουτ εντός εστίας / 90

C. Kostoulas1,11
Emersonn0,59
A. Khalaili0,26

Σουτ εντός εστίας %

C. Kostoulas53,3%
Emersonn26,7%
A. Khalaili22,2%

Γκολ / σουτ %

C. Kostoulas20,0%
Emersonn13,3%
A. Khalaili11,1%

Γκολ ανά 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Ασίστ ανά 90

C. Kostoulas0,28
Emersonn0,15
A. Khalaili0,00
Προβολή πίνακα δεδομένων
ΣτατιστικόC. KostoulasEmersonnA. Khalaili
Γκολ / 900,420,300,13
Ασίστ / 900,280,150,00
Γκολ + ασίστ / 900,690,440,13
Γκολ χωρίς πέναλτι / 900,420,300,13
Σουτ / 902,082,221,19
Σουτ εντός εστίας / 901,110,590,26
Σουτ εντός εστίας %53,3%26,7%22,2%
Γκολ / σουτ %20,0%13,3%11,1%
Γκολ ανά 900,420,300,13
Ασίστ ανά 900,280,150,00

Ανά 90 λεπτά συμμετοχής. Κάθε στατιστικό έχει τη δική του κλίμακα. — = μη διαθέσιμο.

Λήψη PNG
Σχετικά με αυτές τις συγκρίσεις

Οι μεγαλύτερες μπάρες δείχνουν υψηλότερες τιμές, όχι συνολική ικανότητα. Τα επαληθευμένα σύνολα συλλόγων συνδυάζονται πριν τον υπολογισμό των δεικτών ανά 90'. Οι βαθμολογίες παραμένουν ξεχωριστές για παίκτες με πολλούς συλλόγους. Τα εκατοστιαία σημεία του γραφήματος ραντάρ χρησιμοποιούν μία κοινή ομάδα παικτών στην ίδια διοργάνωση, σεζόν και θέση, με πλήρεις τιμές και για τα έξι στατιστικά. Οι ισοβαθμίες λαμβάνουν τη μεσαία τους κατάταξη. Αυτές οι συγκρίσεις περιγράφουν την παραγωγή και όχι τη συνολική ικανότητα· το στιλ της ομάδας και ο ρόλος στο γήπεδο έχουν σημασία.

Τα στατιστικά ανά 90 λεπτά χρησιμοποιούν τα συνδυασμένα σύνολα συλλόγων διαιρεμένα με τα συνδυασμένα λεπτά συμμετοχής. Οι εγγραφές συλλόγων πρέπει να υποστηρίζονται από ιστορική συμμετοχή σε αγώνα. Αυτές οι συγκρίσεις είναι περιγραφικές· δεν προσαρμόζονται ως προς τον αγωνιστικό ρόλο ή τη δυναμικότητα της διοργάνωσης.