Porovnat hráče

Najít hráče

Premier League · 2026/27 · věk k 06. 11. 2026 · až tři hráči. Chybějící hodnoty jsou zobrazeny jako —.

Emersonn

Ipswich
útočník · 22 let

Minuty607
Zápasy9
Góly2
Asistence1
Góly na 90 min0,30
Asistence na 90 min0,15
Střely15
Klíčové přihrávky8
Celý profil hráče

A. Khalaili

Crystal Palace
útočník · 22 let

Minuty680
Zápasy9
Góly1
Asistence0
Góly na 90 min0,13
Asistence na 90 min0,00
Střely9
Klíčové přihrávky5
Celý profil hráče

Podrobné porovnání

Premier League · 2026/27

Góly / 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Asistence / 90

C. Kostoulas0,28
Emersonn0,15
A. Khalaili0,00

Góly + asistence / 90

C. Kostoulas0,69
Emersonn0,44
A. Khalaili0,13

Góly mimo penalty / 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Střely / 90

C. Kostoulas2,08
Emersonn2,22
A. Khalaili1,19

Střely na branku / 90

C. Kostoulas1,11
Emersonn0,59
A. Khalaili0,26

Střely na branku v %

C. Kostoulas53,3%
Emersonn26,7%
A. Khalaili22,2%

Góly / střely %

C. Kostoulas20,0%
Emersonn13,3%
A. Khalaili11,1%

Góly na 90 min

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Asistence na 90 min

C. Kostoulas0,28
Emersonn0,15
A. Khalaili0,00
Zobrazit tabulku dat
StatistikaC. KostoulasEmersonnA. Khalaili
Góly / 900,420,300,13
Asistence / 900,280,150,00
Góly + asistence / 900,690,440,13
Góly mimo penalty / 900,420,300,13
Střely / 902,082,221,19
Střely na branku / 901,110,590,26
Střely na branku v %53,3%26,7%22,2%
Góly / střely %20,0%13,3%11,1%
Góly na 90 min0,420,300,13
Asistence na 90 min0,280,150,00

Na 90 odehraných minut. Každá statistika má vlastní měřítko. — = nedostupné.

Stáhnout PNG
O těchto srovnáních

Delší sloupce ukazují vyšší hodnoty, nikoli celkové schopnosti. Ověřené klubové součty se před výpočtem průměrů na 90 minut sčítají. Hodnocení zůstávají u hráčů s více kluby oddělená. Percentily v radaru využívají jednu společnou skupinu hráčů ve stejné soutěži, sezóně a na stejné pozici s úplnými hodnotami všech šesti statistik. Při shodě se použije střední pořadí. Tato srovnání popisují produkci, nikoli celkové schopnosti; záleží na stylu týmu a herní roli.

Statistiky na 90 minut využívají kombinované klubové součty vydělené kombinovanými minutami. Klubové záznamy musí být podloženy historickým startem v zápase. Tato srovnání jsou popisná; nezohledňují herní roli ani sílu soutěže.