Játékosok összehasonlítása

Játékosok keresése

Premier League · 2026/27 · kor ekkor: 2026. 11. 06. · legfeljebb három játékos. A hiányzó értékek — jellel jelennek meg.

Emersonn

Ipswich
csatár · 22 éves

Percek607
Pályára lépések9
Gólok2
Gólpasszok1
Gól / 90 perc0,30
Gólpassz / 90 perc0,15
Lövések15
Kulcspasszok8
Teljes játékosprofil

A. Khalaili

Crystal Palace
csatár · 22 éves

Percek680
Pályára lépések9
Gólok1
Gólpasszok0
Gól / 90 perc0,13
Gólpassz / 90 perc0,00
Lövések9
Kulcspasszok5
Teljes játékosprofil

Részletes összehasonlítás

Premier League · 2026/27

Gólok / 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Gólpassz / 90

C. Kostoulas0,28
Emersonn0,15
A. Khalaili0,00

Gólok + gólpasszok / 90

C. Kostoulas0,69
Emersonn0,44
A. Khalaili0,13

Tizenegyes nélküli gólok / 90

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Lövések / 90

C. Kostoulas2,08
Emersonn2,22
A. Khalaili1,19

Kaput eltaláló lövések / 90

C. Kostoulas1,11
Emersonn0,59
A. Khalaili0,26

Kaput eltaláló lövések %

C. Kostoulas53,3%
Emersonn26,7%
A. Khalaili22,2%

Gól / lövés %

C. Kostoulas20,0%
Emersonn13,3%
A. Khalaili11,1%

Gól / 90 perc

C. Kostoulas0,42
Emersonn0,30
A. Khalaili0,13

Gólpassz / 90 perc

C. Kostoulas0,28
Emersonn0,15
A. Khalaili0,00
Adattáblázat megtekintése
StatisztikaC. KostoulasEmersonnA. Khalaili
Gólok / 900,420,300,13
Gólpassz / 900,280,150,00
Gólok + gólpasszok / 900,690,440,13
Tizenegyes nélküli gólok / 900,420,300,13
Lövések / 902,082,221,19
Kaput eltaláló lövések / 901,110,590,26
Kaput eltaláló lövések %53,3%26,7%22,2%
Gól / lövés %20,0%13,3%11,1%
Gól / 90 perc0,420,300,13
Gólpassz / 90 perc0,280,150,00

90 lejátszott percre vetítve. Minden statisztika saját skálával rendelkezik. — = nem érhető el.

PNG letöltése
Ezekről az összehasonlításokról

A hosszabb sávok magasabb értékeket jeleznek, nem az általános képességet. A 90 percre vetített mutatók kiszámítása előtt az ellenőrzött klubadatok összevonásra kerülnek. A több klubban szereplő játékosok értékelései külön maradnak. A radar percentilisei azonos sorozatban, szezonban és poszton szereplő játékosok egyetlen közös csoportját használják, akiknél mind a hat statisztikához teljes érték tartozik. Holtverseny esetén a középső helyezést kapják. Ezek az összehasonlítások a statisztikai mutatókat írják le, nem az általános képességet; a csapat stílusa és a játékos szerepköre is számít.

A 90 percre vetített statisztikák az összesített klubértékeket osztják az összesített játékpercekkel. A klubbejegyzéseket korábbi mérkőzésen való pályára lépésnek kell alátámasztania. Ezek az összehasonlítások leíró jellegűek; nem korrigálnak a szerepkörre vagy a sorozat erősségére.