
Derby
FA Cup · 2019/20 · Dostupné zápasy · Časy v UTC
Další zápas
Není k dispozici žádný nadcházející zápas.
Poslední výsledek
5. 3. 2020 · FTSoutěž
Rozpis a výsledky →
Posledních 5
V = výhra · R = remíza · P = prohra. Od nejstarších po nejnovějšíPride Park →
- Město
- Derby
- Kapacita
- 33 597
- Povrch
- Tráva
- Adresa
- Pride Park, Royal Way
Nejnovější údaje o stadionu. Od dřívějších sezón se mohou lišit.
Výkon týmu
Statistiky zápasu| STATISTIKA | UVEDENÝ SOUČET | PRŮMĚR / ZAZNAMENANÝ ZÁPAS | POKRYTÍ ZÁPASU |
|---|---|---|---|
| držení míče | Nesčítá se | 49,33% | 3 / 4 · neúplné |
| zablokované střely | 10 | 3,33 | 3 / 4 · neúplné |
| rohové kopy | 13 | 4,33 | 3 / 4 · neúplné |
| fauly | 31 | 10,33 | 3 / 4 · neúplné |
| zákroky brankáře | 7 | 2,33 | 3 / 4 · neúplné |
| ofsajdy | 3 | 1,00 | 3 / 4 · neúplné |
| úspěšnost přihrávek % | Nesčítá se | 75,67% | 3 / 4 · neúplné |
| přesné přihrávky | 941 | 313,67 | 3 / 4 · neúplné |
| červené karty | 0 | 0,00 | 1 / 4 · neúplné |
| střely z vápna | 15 | 5,00 | 3 / 4 · neúplné |
| střely mimo branku | 10 | 3,33 | 3 / 4 · neúplné |
| střely na branku | 8 | 2,67 | 3 / 4 · neúplné |
| střely mimo vápno | 13 | 4,33 | 3 / 4 · neúplné |
| střely celkem | 28 | 9,33 | 3 / 4 · neúplné |
| přihrávky celkem | 1 241 | 413,67 | 3 / 4 · neúplné |
| žluté karty | 4 | 1,33 | 3 / 4 · neúplné |
Pouze odehrané zápasy, včetně případného prodloužení. Součty zahrnují pouze nahlášené hodnoty; při neúplném pokrytí nejde o kompletní sezónní součty. Průměry vycházejí ze zápasů s nahlášenou statistikou, nikoli ze všech zápasů. Procenta držení míče a úspěšnosti přihrávek jsou prosté průměry ze zápasů, nikoli celkové kombinované hodnoty. xG a zabráněné góly jsou týmové metriky poskytovatele a nepřiřazují se jednotlivým hráčům.
Statistiky hráčů
Tato soutěž a sezónaHráči: 20 · Seřazeno podle: Minuty (sestupně). Pro seřazení vyberte sloupec.
| HRÁČ | POZICE | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| brankář | 4 | 360 | 0 | — | 7,13 | |
| útočník | 4 | 360 | 1 | — | 7,37 | |
| obránce | 3 | 270 | 0 | — | 7,45 | |
| obránce | 3 | 270 | 0 | — | 6,90 | |
| obránce | 3 | 270 | 0 | — | 6,90 | |
| útočník | 3 | 264 | 1 | — | 7,05 | |
| záložník | 4 | 257 | 0 | — | 6,30 | |
| útočník | 3 | 224 | 0 | — | 6,35 | |
| obránce | 3 | 195 | 0 | 1 | 7,20 | |
| záložník | 3 | 195 | 0 | — | 6,43 | |
| záložník | 3 | 193 | 0 | — | 6,75 | |
| obránce | 2 | 180 | 1 | — | 7,20 | |
| útočník | 3 | 167 | 1 | — | 6,50 | |
| útočník | 3 | 126 | 0 | — | 6,60 | |
| záložník | 2 | 100 | 0 | — | 6,70 | |
| útočník | 4 | 97 | 0 | — | 6,50 | |
| záložník | 1 | 90 | 0 | — | 6,20 | |
| obránce | 1 | 90 | 0 | — | 6,20 | |
| záložník | 2 | 87 | 1 | — | 6,30 | |
| záložník | 1 | 75 | 0 | — | 7,20 |
Součty pro vybranou soutěž a sezónu. — znamená nedostupné, nikoli nulu.
Zdroj: API-Football · Profil aktualizován · O datech