
Derby
FA Cup · 2019/20 · مسابقههای موجود · زمانها به وقت UTC
مسابقه بعدی
هیچ بازی پیشرویی موجود نیست.
آخرین نتیجه
5 مارس 2020 · FTرقابت
برنامه بازیها و نتایج ←
پنج بازی آخر
ب = برد · م = مساوی · ش = شکست. قدیمیترین ← جدیدترینPride Park Stadium →
- شهر
- Derby
- ظرفیت
- 33,597
- سطح زمین
- چمن طبیعی
- نشانی
- Pride Park, Royal Way
آخرین جزئیات ورزشگاه. این اطلاعات ممکن است با فصلهای گذشته متفاوت باشد.
عملکرد تیم
آمار مسابقه| آمار | مجموع گزارششده | میانگین / مسابقه گزارششده | پوشش مسابقه |
|---|---|---|---|
| مالکیت توپ | غیرتجمعی | 49.33% | 3 / 4 · ناقص |
| شوتهای دفع شده | 10 | 3.33 | 3 / 4 · ناقص |
| ضربات کرنر | 13 | 4.33 | 3 / 4 · ناقص |
| خطاها | 31 | 10.33 | 3 / 4 · ناقص |
| مهارهای دروازهبان | 7 | 2.33 | 3 / 4 · ناقص |
| آفسایدها | 3 | 1.00 | 3 / 4 · ناقص |
| درصد پاس صحیح | غیرتجمعی | 75.67% | 3 / 4 · ناقص |
| پاسهای صحیح | 941 | 313.67 | 3 / 4 · ناقص |
| کارتهای قرمز | 0 | 0.00 | 1 / 4 · ناقص |
| شوت از داخل محوطه | 15 | 5.00 | 3 / 4 · ناقص |
| شوت خارج از چارچوب | 10 | 3.33 | 3 / 4 · ناقص |
| شوت در چارچوب | 8 | 2.67 | 3 / 4 · ناقص |
| شوت از خارج محوطه | 13 | 4.33 | 3 / 4 · ناقص |
| مجموع شوتها | 28 | 9.33 | 3 / 4 · ناقص |
| مجموع پاسها | 1,241 | 413.67 | 3 / 4 · ناقص |
| کارتهای زرد | 4 | 1.33 | 3 / 4 · ناقص |
فقط مسابقات پایانیافته، با احتساب وقتهای اضافه در صورت برگزاری. مجموعها فقط شامل مقادیر گزارششده هستند و در صورت ناقص بودن پوشش، مجموع کامل فصل محسوب نمیشوند. میانگینها بر اساس مسابقات گزارششده هر آمار محاسبه میشوند، نه تمام مسابقات. درصدهای مالکیت توپ و دقت پاس، میانگین ساده مسابقات هستند، نه مالکیت یا دقت پاس ترکیبی. xG و گلهای جلوگیریشده معیارهای سطح تیم از سوی ارائهدهنده هستند و به تکتک بازیکنان اختصاص نمییابند.
آمار بازیکن
این رقابت و فصلبازیکنان: 20 · مرتبشده بر اساس دقایق (نزولی). برای مرتبسازی، یک ستون را انتخاب کنید.
| بازیکن | پست | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| دروازهبان | 4 | 360 | 0 | — | 7.13 | |
| مهاجم | 4 | 360 | 1 | — | 7.37 | |
| مدافع | 3 | 270 | 0 | — | 7.45 | |
| مدافع | 3 | 270 | 0 | — | 6.90 | |
| مدافع | 3 | 270 | 0 | — | 6.90 | |
| مهاجم | 3 | 264 | 1 | — | 7.05 | |
| هافبک | 4 | 257 | 0 | — | 6.30 | |
| مهاجم | 3 | 224 | 0 | — | 6.35 | |
| مدافع | 3 | 195 | 0 | 1 | 7.20 | |
| هافبک | 3 | 195 | 0 | — | 6.43 | |
| هافبک | 3 | 193 | 0 | — | 6.75 | |
| مدافع | 2 | 180 | 1 | — | 7.20 | |
| مهاجم | 3 | 167 | 1 | — | 6.50 | |
| مهاجم | 3 | 126 | 0 | — | 6.60 | |
| هافبک | 2 | 100 | 0 | — | 6.70 | |
| مهاجم | 4 | 97 | 0 | — | 6.50 | |
| هافبک | 1 | 90 | 0 | — | 6.20 | |
| مدافع | 1 | 90 | 0 | — | 6.20 | |
| هافبک | 2 | 87 | 1 | — | 6.30 | |
| هافبک | 1 | 75 | 0 | — | 7.20 |
مجموعها برای رقابت و فصل انتخابشده. — به معنای ناموجود است، نه صفر.
منبع: API-Football · پروفایل بهروزرسانی شد · درباره دادهها